Ausztriai munkalehetőségek mindenkinek!

Közzététel dátuma:: 2019/04/01
  • Helyszín: Magyarország

Ausztriai munkavállalás egyszerűen és gyorsan !

A 2019-es nyári szezonban már Te is Ausztriában dolgozhatsz!
Az ausztriai munkavállalásból Neked csak előnyöd származhat!

Egy szezon alatt akár 1.500.000 forintot is zsebre vághatsz, ha párban vágtok bele, akkor még ennél is többet összegyűjthettek közösen.

Fejlesztheted a német nyelvtudásodat- sőt , másokkal ellentétben, akik még nem dolgoztak Ausztriában- , ráadásul még a dialektusokba is beletanulhatsz egy kicsit, ami bármikor jól jöhet, ha a későbbiekben is Ausztriában szeretnél dolgozni.

Kipróbálhatod magad új munkakörökben, vagy éppen nagyobb tudásra tehetsz szert, ami által azon a bizonyos ranglétrán is feljebb kerülhetsz.

És a lista még hosszabb. Te döntöd el, mihez kezdesz a jövőddel!

Megelégszel azzal, amid van, vagy változtatsz és egy sokkal jobb jövőt teremtesz magadnak és a családodnak.

Mit választasz?

Szállás+ étkezés a munkáltató által ingyenesen biztosítva!

13.-14-havi munkabér!

Jelentkezz most, mert a nyári szezonra a személyzet kiválasztása megkezdődött!

Munkakörök: Szakács, felszolgáló, konyhai-kisegítő, mosogató, szobalány/fiú, pultos, masszőr, házmester.

A megadott elérhetőségeinken várjuk hívásod!

06-30/746-4172 , 06-30/890-4189 H-P : 9-16h-ig !

Szerző értesítése Megosztás

Kapcsolódó hirdetések

  • Ausztriai munkalehetőségek mindenkinek!
    Egyéb - - 2019/03/25

    Ausztriai munkalehetőségek mindenkinek ! Szakács, felszolgáló, konyhai-kisegítő, mosogató, szobalány/fiú , pultos, masszőr, házmester, mezőgazdaság, építőipari, faipari, fémipari, szak-segédmunkák! Kereseti lehetőségek: 1250-1950 EUR-ig nettó! A munk...

  • Ausztriai gyári munkalehetőségek!!
    Ausztriai gyári munkalehetőségek!!

    Ausztriai gyári munkalehetőségek!! Szívesen dolgoznál Ausztriában gyári munkaterületeken?! Csomagoló, szortírozó, raktáros/segéd, logisztika, egyéb betanított segédmunkák! Elvárások: fizikai terhelhetőség, csapatmunka, probléma megoldás, Tartományi r...

  • Ausztriai, Svájci Munkalehetőségek!
    Ausztriai, Svájci Munkalehetőségek!

    Ausztriai, Svájci Munkalehetőségek! Amennyiben külföldön szeretnél dolgozni, és komolyak a szándékaid, úgy a legjobb helyen jársz! Folyamatosan betölthető pozíciók várják a jelentkezőket a mi általunk kínált munkavégzési tevékenységekre! Munkakörök: ...

Hozzászólás

    Szólj hozzá! (a spam-eket és a sértő megjegyzéseket töröljük)